sobota, 10 lutego 2024

#405 TREFL 260 elementów - STAR WARS

 STAR WARS

Firma: TREFL

Ilość elementów: 260

Rozmiar: 60 x 40 cm

Numer katalogowy: 13252

CZEŚĆ!

Nie wiemy co popycha ludzi do wyrzucania całych, zafoliowanych puzzli do śmieci. Jeśli wzór nam się nie podoba lub mamy dubla, to przecież można zanieść je do szkoły lub innej organizacji opiekującej się osobami niepełnosprawnymi czy dziećmi. Można też puzzle wystawić na platformę sprzedażową, podarować komuś czy wystawić na licytację. Możliwości jest sporo. Niemniej tak się nie stało i wzór trafił w nasze ręce za darmo.
Pudełko z tyłu było lekko pogięte, ale zafoliowane więc spodziewaliśmy się, że nie będzie braków. Oczywiście zdarzają się nowe puzzle z brakami, ale na szczęście jest to rzadkość.
Gotowy obrazek prezentuje się całkiem dobrze. Podoba się nam ta grafika i kreska. Postacie oraz komiksowe akcje pochodzą z filmu: "Star Wars The Rise Of Skywalker" (Skywalker. Odrodzenie) z 2019 roku.
Nie jestem wielką fanką Star Wars, chociaż oglądałam wszystkie części. Miłośnikiem tego uniwersum jest Marek, z kolei sama wolę Harry'ego Potter'a.
Czy podoba się Tobie ten wzór? Ułożysz?
Daj znać w komentarzu pod postem

Ps. Kochani, czasem Wasze komentarze się nie publikują od razu ponieważ jest moderacja włączona. Jeśli komentujecie post starszy niż 3 dni, komentarz czeka na zatwierdzenie. Niektóre trafiają do SPAMU. Mam też "życie prywatne" więc nie zawsze od razu zatwierdzę. Jak komentarz nie pojawi się w trakcje 24 godzin, możecie alarmować 😀. Cierpliwości 😅😍. Moderację włączyłam aby nie było dziwnych komentarzy, botów i innych niefajnych treści. Serdeczności.

3 komentarze:

Ludzi z pasją było tutaj aż: